^

Salon kosmetyczny Esteem Beauty Wrocław

Już niedługo święto najważniejszych osób w naszym życiu – mam! Zajęte wieloma obowiązkami często nie mają czasu zadbać o siebie. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was pomysły na prezenty! Co więcej, nasze propozycje możecie wykorzystać nie tylko na Dzień Matki, ale właściwie przez cały rok!

Masaż Kobido jako prezent na Dzień Mamy

Ta intensywna technika masażu twarzy, głowy, karku, szyi oraz dekoltu jest doskonałą alternatywą dla zabiegów medycyny estetycznej. Zabieg wywodzi się z Japonii i zyskuje coraz większą popularność. Jego celem jest zrelaksowanie klienta, uwolnienie ze skóry toksyn, pobudzenie pracy nerwów oraz mięśni. Często nazywa się go naturalnym liftingiem twarzy. A efekty widać już po pierwszej sesji! Co więcej japońska technika masażu zmniejsza poczucie stresu, łagodzi bóle głowy, relaksuje oraz wpływa na lepsze samopoczucie.

Mama na pewno będzie zachwycona!

Facemodeling – zabiegi dla zapracowanej mamy

Facemodeling składa się z wielu zabiegów, których celem jest pomoc w przywróceniu młodego i zdrowego wyglądu twarzy, zapobiegając jej biomechanicznemu starzeniu, a wpływając przy tym na harmonię i witalność całego organizmu. Poprzez uwolnienie napięć i blokad mięśniowych nie tylko w jej obszarze, uzyskujemy poprawę całej bioestetyki oraz postawy naszego ciała, co ma znaczący wpływ na ogólne polepszenie kondycji najgłębiej położonych tkanek.

Jest to w pełni naturalne i holistyczne odmładzanie twarzy. Na cudowne efekty i skuteczność tej metody składa się szereg unikalnych technik: mioplastyka, akupresura, masaż interplastyczny i kinesiotaping estetyczny. Wielkim fenomenem naszego organizmu jest zdolność do regeneracji oraz samoodtwarzania, dlatego w sposób naturalny możemy walczyć z deformacjami i starzeniem się twarzy. Przywrócenie pięknych rysów, odmłodzenie, polepszenie kształtów szyi i zdrowa skóra to tylko część rezultatów uzyskanych dzięki metodzie facemodelingu.

Może warto przekonać Twoją mamę do zadbania o siebie w ten sposób?

Prezent na Dzień Mamy – masaż bańką chińską

Jeśli Twoja mama lubi nowinki kosmetyczne i interesuje się naturalną pielęgnacją, taki prezent na Dzień Mamy może się jej spodobać! Masaż bańką chińską jest jedną z najskuteczniejszych metod walki z cellulitem. Możliwość regulacji siły zassania, czyli tworzącego się w bańce podciśnienia pozwala na kontrolowane przekrwienie okolicy masowanej , tak aby dostosować siłę bodźca do wytrzymałości skóry, a w szczególności naczyń krwionośnych. Intensywne przekrwienie powoduje miejscowe przyspieszenie przemiany materii, w tym również spalania tkanki tłuszczowej, oraz odprowadzenia zastoin limfatycznych, co wyraźnie wpływa na wygląd ciała, pozostawiając skórę jędrną i sprężystą, a obwody okolic masowanych stają się mniejsze.

Peeling chemiczny

Peeling chemiczny jest zabiegiem polegającym na aplikacji jednej lub więcej substancji chemicznych powodujących przyspieszenie odnowy komórkowej. Wśród jego zalet można wymienić właściwości redukujące, oczyszczające, przeciwstarzeniowe. Zwiększa również produkcję kolagenu i elastyny. Metodę tę stosuje się na blizny (w tym także blizny potrądzikowe), przebarwienia, zmarszczki. Najczęściej poddawanym zabiegowi obszarem jest skóra twarzy. Istnieje kilka rodzajów peelingu chemicznego. Peelingi chemiczne doskonale regulują procesy odnowy skóry, odświeżają skórę poprzez złuszczanie, oczyszczają pory, a przy tym wszystkim nie wymagają żadnej rekonwalescencji.

Joyful adult daughter greeting happy surprised senior mother in garden

Znając swoje mamy, na pewno wiecie, co będzie dla nich najlepsze. Oprócz wymienionych tutaj propozycji, polecamy również zapoznać się z pełną ofertą na naszej stronie. A może spędzicie ten dzień razem, na wspólnych zabiegach?

Dodaj Komentarz

At vero eos et accusamus et iusto odio dignissimos qui blanditiis praesentium voluptatum.