^

FAQ

1. Jak mogę zapisać się na zabiegi i usługi w Esteem Beauty?

Prosimy o kontakt telefoniczny kom. 667 943 676, wiadomość SMS kom. 67 943 676,, można kontaktować się również przez direct message na Instagramie oraz wiadomości na profilu Facebook.

2. Jestem przeziębiona, czy mogę mieć przeprowadzony zabieg?

Podczas przeziębienia lepiej zostań w domu i odpocznij. Twój układ immunologiczny jest osłabiony, dlatego nie wiemy, jak zareagujesz po zabiegu.

3. Czy są dostępne pakiety zabiegów, jeśli tak to jakie?

Jak najbardziej są dostępne pakiety zabiegowe. Oferujemy szereg pakietów zabiegowych na ciało. Znajdziesz je TUTAJ . oraz Facemodeling i masaż Kobido to jeszcze dodamy

4. Czy są przeciwwskazania do zabiegów na twarz?

Tak, dla konkretnych zabiegów istnieją różne przeciwwskazania ogólne i szczegółowe.

Z ogólnych przeciwwskazań możemy wymienić choroby infekcyjne: opryszczkę, jęczmień, ostre stany zapalne czy grzybicę skóry w okolicy zabiegu. Przed zabiegiem zostaniesz poproszona o wypełnienie ankiety medycznej, która pozwoli nam na wykluczenie przeciwwskazań szczególnych do ustalonego zabiegu. Dlatego tak ważne jest poinformowanie nas na jakie choroby cierpisz, jakie przyjmujesz leki. Ważne kwestie to także, czy masz w swoim ciele implanty oraz to kiedy i jakim zabiegom z zakresu medycyny estetycznej byłaś poddana.

5. Czy są przeciwwskazania do zabiegów na paznokcie?

Przeciwwskazaniem do zabiegów w obrębie stóp i dłoni są brodawki (kurzajki), grzybice, zanokcica. Ważne jest też, abyś powiedziała nam o tym, czy chorujesz na cukrzycę, wtedy zaopiekujemy się Tobą w szczególny sposób.

6. Jak dojechać do Esteem Beauty?

Esteem Beauty znajduje się przy ul. Kutrzeby 103 we Wrocławiu. Jeśli poruszasz się po mieście autem możesz przyjechać prosto pod gabinet i wygodnie zaparkować pod
budynkiem. Podróżując komunikacją miejską należy na Dworcu Głównym przesiąść się do autobusu numer 112 lub 612 i dojechać do przystanku Kutrzeby. Stamtąd już tylko 300 m dzieli Cię od naszego Gabinetu. Kieruj się w stronę wyjazdu z Wrocławia – Wysokiej.

7. Czy są zabiegi przeciwwskazane dla kobiet w ciąży?

W ciąży unikamy zabiegów z wykorzystaniem prądów, retinolu i olejków eterycznych.

8. Jak przygotować skórę przed zabiegiem?

Najlepiej przyjść do gabinetu bez makijażu. To pozwoli na dokładną analizę skóry, będzie można zobaczyć, jak ona się zachowuje w warunkach niezaburzonych. Jeśli nie będziesz mieć takiej możliwości, demakijaż wykona dla Ciebie kosmetolog. Warto gdybyś również zrobiła listę kosmetyków, które stosujesz, przyjmowanych suplementów i leków. Zastanów się też, jaki jest Twój największy problem związany z cerą. Decydując się na serię zabiegów z użyciem kwasów, warto jest przygotować skórę preparatami z niewielką zawartością kwasów owocowych, które zostaną zalecone w gabinecie, aby zwiększyć efektywność terapii.

9. Jakich środków do dezynfekcji używacie w salonie?

Pilniki i inne narzędzia, których nie można dezynfekować są jednorazowe. Pozostałe
narzędzia są poddawane odpowiedniej procedurze zatwierdzonej przez sanepid. Najpierw są dezynfekowane przy użyciu Viruton forte, następnie myte pod ciepłą wodą, suszone, pakowane w specjalne w torebki i poddane procesowi sterylizacji w autoklawie. Cała procedura zapewnia zniszczenie zarówno drobnoustrojów, jak i ich przetrwalników. Dezynfekcji poddawane są również powierzchnie, których dotykają inni ludzie, czyli stoliki, przyborniki i klamki.

10. Jak ocenić profesjonalne podejście do pracy kosmetologa?

  1. Kosmetolog powinien ciągle się szkolić i czytać prace naukowe, które pozwolą na poszerzenie wiedzy. To szczególnie ważne w odpowiedzialnym zadaniu, jakim jest zadbanie o Twoją zdrową skórę.
  2. Powinien skupić się na Tobie i problemie, z którym przyszłaś.
  3. Oraz doradzić Ci nie tylko na poziomie zabiegu, ale także holistycznie. To znaczy zaproponować pielęgnację domową, suplementy i zdrowe odżywianie, a także zadbać o psychologiczny aspekt Twojego rozwoju.

11. Czy drogie kosmetyki są lepsze od tych tanich?

To zależy. Jako kosmetolodzy sprawdzamy składy kosmetyków i źródła pozyskiwania przez firmy surowców do nich. Jest to ważne z tego względu, że nakładane kosmetyki mają sprawić, że droga do osiągnięcia zdrowej skóry będzie dla Ciebie łatwiejsza.

At vero eos et accusamus et iusto odio dignissimos qui blanditiis praesentium voluptatum.