^

Od zawsze pragnęłam stworzyć miejsce, w którym teraz jestem. Podczas moich podróży i kilkuletniej pracy w różnych miejscach świata zdobywałam wiedzę i doświadczenie, a przede wszystkim patrzyłam na swój zawód z zupełnie różnych perspektyw. Jednak zawsze wiedziałam, że Polska jest moim domem i to tu chcę żyć. Wróciłam, by wspólnie z Wami tworzyć wyjątkowe miejskie spa na uboczu tętniącego życiem miasta. Stworzyłam azyl piękna – Esteem Beauty – aby zaprosić Was do przestrzeni, w której poczujecie się wyjątkowo, a świat na chwilę zwolni tempo.

Home of pleasure

Pielęgnacja dłoni i stóp

Wypielęgnowane dłonie to wizytówka każdego z nas.

Podobnie jak stopy - szczególnie latem - nie tylko podczas wakacji! A może skusisz się na nasz autorski rytuał SPA na dłonie i stopy, który otuli Cię jednym z pięknych aromatów? W Esteem Beauty z głową w chmurach będziesz podziwiać niebo oddając się tym zabiegom.

Home of therapy

Rytuał aromaterapii

Dbanie o siebie to coś więcej niż piękno.

Na podgrzewanym łóżku, otulona wystrojem w pudrowym odcieniu różu, oddasz się rytuałowi aromaterapii. W Esteem Beauty przeprowadzamy terapie manualne bazując na wyselekcjonowanych naturalnych substancjach czynnych, organicznych skarbach natury. Co ważne, korzystamy też z nowoczesnych technologii. Takie połączenie sprawia, że jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom każdego z Was!

Home of allure

Zabiegi na ciało

Szafirowa przestrzeń, w której twoje spojrzenie nabierze głębszego wyrazu.

Zabiegi w tym miejscu pozwolą Ci witać każdy dzień w jeszcze piękniejszym wydaniu siebie. Sprawimy, że Twoje ciało nabierze kolorytu bez szkodliwego działania promieniowania słonecznego! Przekonaj się o tym w miejskim SPA Esteem Beauty!

Home of balance

Relaksujący masaż

Wolnostojąca wanna i podwójne stanowisko do masażu, w którym z bliską Ci osobą możecie rozkoszować się przyjemnością naszych rytuałów na ciało. Ciemnozielona przestrzeń sprawi, że zregenerujesz siły, zadbasz o równowagę i przywrócenie naturalnej harmonii.

You said about us

Home of Harmony

Opinie

Cudowne miejsce. Zapachy, muzyka, masaż. Życzę tego każdej kobiecie! ❤️

Dagmara Mazur

Home of Pleasure

Opinie

Super atmosfera, przed zabiegiem dokładna rozmowa, potem istne spa, super relaks, piekne zapachy. Pani Kasia przemiła i profesjonalna ! Polecam .

Joanna Wagner-Zadorska

Home of Therapy

Opinie

Miejsce warte poświęcenia czasu - indywidualne i holistyczne podejście do klienta, nieprzypadkowe produkty, świetna atmosfera. Polecam na 100%

Nina Wiśniewska

Home of Health

Opinie

Gabinet naprawdę na prawdziwie europejskim poziomie. Pani Kasia zdziałała cuda, nie dosyć, że rezultat zabiegów przeszedł moje oczekiwania to atmosfera i relaks spowodował, że dawno tak dobrze się nie czułam. Gorąco polecam. Pani Kasiu, dożywotnio oddaję swoje ciało i duszę w Pani złote ręce. Jeszcze raz bardzo dziękuję.

Ewa Ziemkiewicz

esteem beauty

Opinie

W końcu gabinet który stosuje NATURALNE kosmetyki, do tego pełen profesjonalizm i przytulna atmosfera 🙂 Polecam, wypróbowane na własnej skórze

Dominika Behrendt-Kędzia

At vero eos et accusamus et iusto odio dignissimos qui blanditiis praesentium voluptatum.