^

Salon kosmetyczny Esteem Beauty Wrocław

Jak już wiecie, naturalne odmładzanie jest naszą myślą przewodnią. W związku z tym, mamy wielką przyjemność ogłosić, że zaczęliśmy współpracę z francuską marką Phyt’s!

Esteem Beauty jest pierwszym wrocławskim salonem kosmetycznym, który może Wam zaoferować zabiegi z użyciem ich kosmetyków. A Więcej dowiecie z tego wpisu 😊

Woman at cosmetologist having beauty treatment Free Photo

Phyt’s – francuska pielęgnacja

Firma powstała w 1971 roku, w miejscowości Caillac, na południu Francji.

Jej założycielami są Rosanne Verl i Jean-Paul Llopart.

Wizja i głęboka wiara w skuteczność naturalnych w 100% była w tamtych czasach rzadkością.

Dzisiejsze Phyt’s dba zarówno o naszą skórę, ciała jak i również o środowisko. Niemal wszystkie składniki roślinne pochodzą z upraw ekologicznych. Produkty tej marki są BIO i 100% naturalne, co czyni je tak wyjątkowymi.

Dlaczego zdecydowaliśmy się na tę współpracę?

  • Kosmetyki te, tworzone są naszym zdaniem przez duet idealny – biolog naturopata i kosmetyczka,
  • Ponad 300 aktywnych fitokosmetyków posiada certyfikaty COSME BIO oraz QUALITE FRANCE*,
  • Są przyjazne dla wegan,
  • Ich skuteczność potwierdzona została badaniami,
  • Mają własne laboratorium i produkują we Francji,
  • Dbają o ekologię i środowisko naturalne,
  • Każdy produkt w secie zabiegowym, pakowany jest w pojedynczej szklanej ampułce, która bezpośrednio przed zabiegiem jest otwierana, dzięki czemu mamy pewność 100% higieny i skuteczności składników aktywnych.

*Qualité France – znak ekologiczny nadawany od 1994 roku przez francuską jednostkę certyfikującą należącą do Bureau Veritas. Symbol ekologiczny przyznawany jest produktom spożywczym, kosmetykom organicznym, sklepom ekologicznym, a także usługom. Kontrole i audyty odbywają się na każdym etapie życia produktu – od produkcji, przez transport po produkt końcowy.

Certyfikat Cosmebio –  to gwarancja przejrzystości w zakresie składników i procesów produkcyjnych wykorzystywanych w kosmetykach ekologicznych. Zgodnie z tymi zasadami, w skład produktów oznaczonych logo BIO lub ECO wchodzą głównie składniki naturalne oraz pochodzenia naturalnego.

Phyt’s w Esteem Beauty

Na początku stycznia wzięliśmy udział w szkoleniu, na którym poznaliśmy techniki zabiegów Phyt’s a także zebraliśmy wiedzę o ich produktach i ich zastosowaniach. Wszystko po to, abyście mogli w naszym salonie doświadczyć niezwykle zmysłowej, autentycznie naturalnej pielęgnacji, opartej na ekologicznych wyciągach roślinnych, drogocennych olejach tłoczonych na zimno oraz organicznych olejkach eterycznych.

Rytuał Phyt’s to połączenie skutecznego, dopasowanego do potrzeb skóry zabiegu kosmetycznego z niezwykłym relaksem, za sprawą aromaterapii oraz autorskich manualnych masaży towarzyszących zabiegowi.

Dziś coraz więcej ludzi wybiera naturalną pielęgnację, dlatego Phyt’s to dobry początek zielonego stylu życia. Jeżeli dbasz o naszą planetę i chcesz skorzystać z BIO kosmetyków, które dzięki wieloletniemu doświadczeniu gwarantują skuteczność i świetne efekty, zapraszamy do Esteem Beauty!

Dodaj Komentarz

At vero eos et accusamus et iusto odio dignissimos qui blanditiis praesentium voluptatum.