^

Salon kosmetyczny Esteem Beauty Wrocław

3 sposoby na przygotowanie skóry przed wiosną

Powoli dobiega koniec zimnych dni, pełnych silnych wiatrów i deszczu. Już niedługo wszystko zacznie rozkwitać, słońce będzie rozświetlać nam drogę i ludzie staną się o wiele szczęśliwsi. To dobry moment, aby zadbać o swój organizm i przygotować skórę na wiosenne ciepłe dni. Dzięki naszym 3 sposobom dowiesz się, jak rozkwitnąć tej wiosny!

  • Poprawa kondycji ciała
  • Dieta
  • Anti-aging

1. Wiosenny detoks

Jeśli chcesz zadbać o poprawę kondycji swojego ciała i skóry – to spróbuj pozbyć się używek i niezdrowego jedzenia na jakiś czas. Możesz motywować to chęcią dokonania zmiany w swoim stylu życia albo chęcią uzyskania widocznych efektów.

Nie martw się, nie musisz tego robić z dnia na dzień. Chcąc dokonać detoksu musimy pamiętać, aby odpowiednio się do niego przygotować. Zacznij od picia dużej ilości wody (około 1,5l dziennie), odstawienia jedzenia typu fastfood i zwiększenia ilości warzyw i świeżych owoców w swoim menu. Z czasem zacznij też rezygnować ze słodyczy i używek. Efekty będą niesamowite. Zaczniesz zauważać, jak odmłodzi Ci się twarz, będą rosły Ci zdrowe paznokcie i odzyskasz uczucie lekkości. Dodatkowo będziesz się lepiej wysypiać i odczujesz mniejsze zmęczenie.

Jeśli chcesz uzyskać profesjonalnej porady na temat detoksu i dobrego żywienia, zapytaj lokalnego dietetyka o pomoc. Trend na zielone soczki i zdrowy tryb życia jest już tak popularny, że nie będziesz miała problemu ze znalezieniem odpowiedniej osoby do pomocy.

2. Nawadnianie organizmu

Wraz z wiekiem, w organizmie spada ilość kwasu hialuronowego, który jest odpowiedzialny za nawadnianie i elastyczność naszej skóry. Więcej kwasu hialuronowego w organizmie to lepsze nawilżenie skóry, a lepsze nawilżenie skóry to młodszy wygląd i brak zmarszczek.

Oprócz odmłodzenia naszej skóry kwas hialuronowy jest w stanie zredukować zaczerwienienia. Pomoże też w walce z trądzikiem i bliznami potrądzikowymi. Kwas ze względu na fakt, że jest naturalny dla naszego organizmu, stanowi bezpieczną i rzadko uczulającą substancję. A na dodatek bardzo szybko i sprawnie się wchłania.

No dobrze, ale co zrobić gdy go zabraknie? Rozwiązaniem tego problemu jest napój hialuronowy np. Proceanis Hyaluron Drink ( https://www.instagram.com/proceanis.polska/), który jest dostępny w naszym sklepie.

Jeśli jesteś po 25 roku życia i dalej chcesz cieszyć się młodym wyglądem i zdrową nawodnioną skórą – powinnaś spróbować kwasu hialuronowego.

3. Pielęgnacja skóry w Esteem Beauty

Jednym z najlepszych sposobów na pielęgnację skóry jest skorzystanie z zabiegu wykonywanego przez specjalistę. Proponujemy wam dwa zabiegi z oferty Esteem Beauty, których efekty będą widoczne już po pierwszej wizycie.

Geneo to zabieg, o którym już pisaliśmy na naszym blogu. Łączy w sobie klinicznie sprawdzone technologie, takie jak Oxygeneo, Tripollar RF i Ultrasound, dzięki którym uzyskujesz złuszczenie zewnętrznej warstwy skóry, wchłanianie podstawowych składników rewitalizujących ją i naturalnie dotleniając ją od wewnątrz.

Metoda Geneo została opracowana w taki sposób, aby umożliwić korzystanie z niej pacjentom ze wszystkimi typami skóry oraz na każdy obszar twarzy, który tego potrzebuje. Zabieg niweluje wszystkie niechciane przebarwienia na skórze i redukuje zmarszczki, dodatkowo gwarantując niesamowitą poprawę kolorytu i nawilżenia skóry.

Sam zabieg przypomina nieco masaż do którego wykorzystuje się specjalną głowicę. Na twarz klienta nakłada się specjalny żel, zależnie od efektów, które chcemy uzyskać, a następnie kolistymi ruchami rozprowadza się go po całej powierzchni skóry.

Oczyszczanie wodorowe twarzy można śmiało uznać za jeden z kosmetycznych, pielęgnacyjnych hitów, opartych na nowoczesnych technologiach, które są skuteczne i bezpieczne. Łączy w sobie to, co najważniejsze w pielęgnacji skóry – dogłębne oczyszczenie, odżywienie, dotlenienie, rewitalizację.

Zabieg oczyszczania wodorowego polega na wprowadzaniu wgłąb skóry mikroskopijnych cząsteczek aktywnego wodoru. Perfekcyjnie oczyszczają komórki skóry oraz neutralizują wolne rodniki na jej powierzchni, w rezultacie czego mamy do czynienia ze skuteczną terapią typu anti-aging

W Esteem Beauty, możesz liczyć na pełen profesjonalizm związany z zabiegami, a także uzyskasz porady, jak rozkwitnąć na wiosnę 🙂

Więcej informacji o zabiegach i usługach Esteem Beauty pod linkiem:

https://www.esteembeauty.pl/zabiegi/

Dodaj Komentarz

At vero eos et accusamus et iusto odio dignissimos qui blanditiis praesentium voluptatum.