^

Salon kosmetyczny Esteem Beauty Wrocław

masaz kobido wroclaw

Jeżeli chcesz pozbyć się zmarszczek, uzyskać naturalny efekt odmłodzenia, a nawet pozbyć się stresu, mamy coś dla Ciebie! Kobido, czyli japońska technika masażu, zyskuje coraz większą popularność, dlatego dziś dowiecie się o nim wszystkiego, co warto wiedzieć.

Masaż Kobido – na czym to polega?

Masaż Kobido to intensywna technika masażu twarzy, głowy, karku, szyi oraz dekoltu, która jest doskonałą alternatywą dla zabiegów medycyny estetycznej. Zabieg wywodzi się z Japonii i zyskuje coraz większą popularność przez swoje zalety. Celem tego zabiegu jest zrelaksowanie klienta, uwolnienie ze skóry toksyn, pobudzenie pracy nerwów, skóry oraz mięśni.

Intensywność zabiegu jest zmienna:

  • Zaczyna się od spokojnego masażu powolnymi ruchami, którego celem jest zniwelowanie wszelkich napięć mięśniowych, co w rezultacie wpływa na wygładzenie zmarszczek.
  • Następnie specjalista zaczyna masować kark oraz szyję w celu zrelaksowania klienta i uwolnienia negatywnych emocji oraz stresu.
  • Ostatnią i kluczową częścią masażu Kobido jest etap liftingujący. Najbardziej intensywny, ale nie sprawia bólu. Skóra jest mocno naciągana i delikatnie podszczypywana palcami specjalisty.

Zalety masażu Kobido

Główna zaleta zabiegu? Efekt odmłodzenia twarzy i pozbycia się zmarszczek. Dzięki sile masażu wykonywanego przez doświadczonego specjalistę, efekty widać już po kilku sesjach. Nawet pierwszy zabieg ukazuje zmiany na twarzy, ale są one krótkotrwałe, dlatego zalecamy umówić się na 12 sesji rozłożonych co dwa tygodnie w celu uzyskania jak najlepszych rezultatów. Dodatkowo Kobido wpływa pozytywnie na wygląd twarzy i kondycję cery. Niweluje napięcia mięśniowe, ujędrnia i dotlenia skórę, a także zmniejsza opuchlizny i worki pod oczami.

Japońska technika masażu to nie tylko widoczne rezultaty. Ma on również efekty zdrowotne. Zmniejsza poczucie stresu, łagodzi bóle głowy, relaksuje oraz wpływa na lepsze samopoczucie.

Przeciwskazania

Masaż Kobido nie jest zalecany w sytuacji, gdy występują u nas:

  • Zatarcia i rany skóry,
  • Stany zapalne organizmu, skóry,
  • Temperatura,
  • Stany ropne około zębowe,
  • Trądzik,
  • Nowotwory.

Co ważne, także wtedy, gdy w ciągu 4 ostatnich tygodni dokonywaliśmy innych zabiegów kosmetycznych (wypełniacze, botox).

Kobido w Esteem Beauty

Czas trwania zabiegu wynosi od 40 do 70 minut.

W Esteem Beauty możecie liczyć na bardzo dobre efekty i pełen profesjonalizm, które zapewni wam nasza specjalistka od masażu Kobido – Zosia.

Zadbaj o siebie bez skalpela i zapisz się na termin!

Oferta >>

Dodaj Komentarz

At vero eos et accusamus et iusto odio dignissimos qui blanditiis praesentium voluptatum.